Web Tasarım Hizmetleri

Web sitenizin tasarım markanızın görünen yüzü olacağı için bir çok açıdan çok önemli. Teknik olarak hızlı, teknolojik mobil uyumlu ve son kullanıcı dostu bir web sitesi kullanmalısınız.

Arama motorları tarafından kolay indexlenen, göz yormayan ve sade tasarımlar markanızın rakiplerinden bir kaç adım fazla öne geçmesine her zaman yardımcı olacaktır.

Dilerseniz basit bir ürün veya servis, kapsamlı bir kurumsal web tasarımı veya geniş ürün yelpazesi olan bir e ticaret sitesi; projeniz hangisi ise sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Tabi ki tasarım hizmeti denildiğinde bir kaç önemli noktaya değinmemiz gerekir.

Web Tasarım Hizmetleri

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web tasarımınızın olmazsa olmazlarından biri mobil uyumlu olmasıdır. Özellikle dijital çağın gerekliliklerinden olan mobil halde yaşamamız; internet sitelerinin daha çok mobil cihazlardan kullanılmasını gerektiriyor. 

Mobil uyumlu web sitesi kullanıcılarınızın; telefon, tablet gibi cihazların tamamından sitenizi sağlıklı bir şekilde görüntüleyebileceği, bir mobil uyumlu e ticaret siteniz varsa; alışveriş yapabileceği anlamına geliyor.

Mobil dünyanın yaygınlaşması arama motorlarının da mobil uyuma dikkat etmesi ve google, yandex gibi arama motorlarının algoritmalarında mobil uyum standartı yer almaktadır.

mobil uyumlu web tasarım

İlk Seo Optimizasyonları Yapılmış Tasarımlar

Web sitenizin teknolojik olarak, seo uyumlu olması yanında biz ekstradan ilk seo optimizasyonunuzu da gerçekleştiriyoruz. Bu ilk seo optimizasyonu, web sayfalarınızın optimize edilmesi ve arama motorlarında web sitenizin daha hızlı bir şekilde index almasını sağlıyor. İlk açılışta web sitenizin seo optimizasyonun yapılmış olması, sitenizin hatalı veya çöp index almasının önüne geçmiş ve size avantaj sağlamış oluyor.

Ayrıca; Geliştirebilmeniz için sizlere tüyolar da veriyoruz ama tabi ki daha detaylı ve geniş kapsamlı bir seo hizmeti almak isterseniz sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız. 🙂

Hayallerimde ki tasarımı yaptırmak istiyorum

web tasarım seo önemi

Hayalleriniz ile gerçekleri buluşturmak ve hayata geçirmek en sevdiğimiz işlerimizden biridir.

Aklınızda yer alan tasarımları bize anlatın, detaylandırın ve bizim de gözümüzde canlanmasına yardım edin. Sitenizin performansını, seo ayağını, mobil uyumunu veya tasarımın normlarını tehlikeye atacak bir durum söz konusu olmayacak şekilde hayallerinizi gerçekleştirelim.

Hem sizin hem bizim içimize sindikten sonra son ayarları yaparak sitenizi yayına alalım.

 

 

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmalarımızın ana hattını oluşturan kurumsal web tasarım, grafik tasarım uzmanı arkadaşlarımızla birlikte çalıştığımız ve markanızın değerlerini ön plana çıkartmak aynı zamanda son kullanıcılarınızı memnun etmek ve imajını sağlamlaştırmak hedefli tasarlanmaktadır. Kurumsal web tasarım hizmetimiz için sizinle detaylı bir şekilde içerikleriniz hakkında görüşme yaparak, sektör araştırması ve projelendirme yapıyoruz. Projelendirme işleminden sonra; belirlediğimiz son teslim tarihinden önce web sitenizi size teslim ediyoruz. 

Web sitemin trafiğini izleyebilir miyim?

Web sitenizin trafiğini, online ve ya haftalık, aylık bazla izleyebileceğiniz araçlar bulunmaktadır. Normal şartlarda web tasarım yaptırdığınızda bu araçlar hakkında size bilgi verilmeden siteniz size teslim edilir. Bizim amacım müşteriden ziyade insan kazanmaktır ve elimizden geldiğince her noktada müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla bu araçların ( google analytics, search console v.b.) kurulumlarını yapıyoruz. 

Web sitenizin kolay ara yüzlü bir kullanım – admin paneli olacaktır. Web sitenizin tesliminde hem analiz araçlarının kullanımını hemde web sitenizin yönetiminin nasıl yapılacağına dair kısa bir video eğitim hazırlayarak sizlere yönlendiriyoruz.

Çi Ajansla çalışmanız için teknoloji ile çok barışık olmanıza gerek kalmıyor 🙂

 

Web Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Ertelemeyin, siz erteledikçe hayallerinizde ki web tasarımınız sizden uzaklaşacak. Gün bugün! diyelim ve başlayalım. Aklınıza takılan konuları masaya yatırıp, derinlemesine konuşalım. Biz sektörel ihtiyaçlarınızı ve planlamanızı yaparken, siz de nasıl bir tasarımın hoşunuza gideceğinizi düşünün. Bir sinerji oluşturalım ve gurur duyacağınız web sitenizi en kısa sürede yayına alalım ! Dijital dünyada ki yerinizi emin adımlarla alın. Arkanızda her zaman destekçiniz olacak deneyimli ve becerikli bir ekip olacağını asla unutmayın. Sizin başarınız, bizim başarımızdır.

 

web tasarım

Web Tasarımı konusunda aklınıza takılan her sorunun cevabı bizde. İletişime geçerek sizi aydınlatmamızı sağlayabilirsiniz. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Sizi hiç konuda yormayacağız. Çi Ajans ile enerjiyi hissedeceksiniz. Müşterileriniz de web sitenizin enerjisini hissedecekler. Gurur duyacağımız projelere birlikte imza atalım ! Vakit kaybetmeyin, web sitenizi yaptırmak için ilk adımı atın gerisini bize bırakın.