Sosyal Medya Danışmanlığı

Uzun bir süredir sosyalleşmenin dijital ortamda sağlandığı bir dünyada yaşıyoruz. Dolayısıyla sosyal medya kurumsal markalar için de küçük işletmeler için de son derece önem arz ediyor. Sosyal medya danışmanlığı, müşterileriniz ile bağ kurarken kullanacağınız kurumsal dil, gönderilerinizin standartları, düzenlenen hedef kitle odaklı kampanyalar ve müşteri ile sürekli surette etkileşimde kalmanızı ve marka bilinme oranınızın arttırılmasına olanak sağlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldığınızda, öncelikle kurumunuz ile ilgili sektörel inceleme yapılır ve bir ilerleme stratejisi oluşturulur. Hangi kanallar üzerinden ilerleneceği, sektöre göre hangi saatlerde gönderi yapılması gerektiği gibi konular hakkında detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz. Kısa sürede aylık postlarınız hazırlanarak tarafınıza sunulur ve onayınız alınır. 

sosyal medya danışmanlığı

Hedef Kitlenizi Genişletin

Sosyal Medya Danışmanlarımızın düzenlediği kampanyalar veya çekilişler hedef kitlenizin genişlemesine ve daha fazla sayıda organik takipçiye sahip olmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sosyal medya’da aktif rol almanız kurum olarak güvenilirliğinizi arttıracaktır. Bildiğiniz gibi etkileşim sadece siz ve müşteriler arasında değil, kampanyalar sayesinde müşterilerin de kendi aralarında markanızdan bahsetmesine olanak verecektir.

Yenilikleri takip eder anında aksiyona alırız

sosyal medya

Dijital mecralarda her an her şey değişebilir. Yılların verdiği deneyimle bu konuya çok önem veriyor ve herhangi bir değişiklik olduğunda anlık olarak aksiyon alıyoruz. Olası bir değişiklikte kurumunuzun etkilenmemesi veya en az oranda etkilenmesi için çalışıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Aylık Performans Raporu

Çalışmalarımızın sonucu olarak her ay sonunda sizlere hizmet verdiğimiz her platform analizlerini içeren detaylı bir analiz raporu gönderilecektir. Etkileşim sayılarınız, paylaşılan postlar, yapılan kampanyalar veya çekilişler gibi detayların yer alacağı analiz raporunuzu almak için sabırsızlanacaksınız.

Bağlı Müşteriler Memnun Patronlar

Müşteri bağlılığınızın artması patronlarımızı tabi ki çok mutlu ediyor. Kurumunuzla hedef kitlenizin duygusal bir bağ kurduğunu ve bir noktadan sonra sizin reklamınızı kendileri yaptıklarını görmek tabi ki çok daha gurur verici.

 

Hadi Başlayalım !

Ertelemeyin, siz erteledikçe hayallerinizde ki web tasarımınız sizden uzaklaşacak. Gün bugün! diyelim ve başlayalım. Aklınıza takılan konuları masaya yatırıp, derinlemesine konuşalım. Biz sektörel ihtiyaçlarınızı ve planlamanızı yaparken, siz de nasıl bir tasarımın hoşunuza gideceğinizi düşünün. Bir sinerji oluşturalım ve gurur duyacağımız işleri ortaya koyalım ! Dijital dünyada ki yerinizi emin adımlarla alın. Arkanızda her zaman destekçiniz olacak deneyimli ve becerikli bir ekip olacağını asla unutmayın. Sizin başarınız, bizim başarımızdır.

sosyal medya hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı konusunda aklınıza takılan her sorunun cevabı bizde. İletişime geçerek sizi aydınlatmamızı sağlayabilirsiniz. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Sizi hiç konuda yormayacağız. Çi Ajans ile enerjiyi hissedeceksiniz. Müşterileriniz de sosyal medya’da enerjinizi hissedecekler. Gurur duyacağımız projelere birlikte imza atalım ! Vakit kaybetmeyin, sosyal medya danışmanlığı hizmeti almak için ilk adımı atın gerisini bize bırakın.