E Ticaret Hizmetleri

E Ticaret Hizmetleri ve danışmanlığı , E Ticaret üzerinden ürünlerini satmak isteyen veya farklı bir aracı kurumun ürünlerini satarak komisyon kazanmak isteyen küçük, orta veya büyük şirketlerin hatta bireysel kullanıcıların faydalandığı bir hizmetimizdir.

Uzaktan bakıldığında meşakatli bir iş gibi görünse de; işin uzmanları ile bağlantı kurduğunuzda ki bu uzmanlar bizim bünyemizde mevcuttur, en kısa sürede e ticaret sitenizi hayata alabilir ve gelirinize gelir ekleyebilirsiniz. Sadece e ticaret sitesi olarak düşünmeyin, sanal pazarların entegrasyonu ( trendyol, n11, amazon v.b.) yine E Ticaret Danışmanlığı Hizmeti kapsamındadır.

Ürünlerinizin bir çok kanaldan satışa sunulması hem marka bilinirliğinizi hem de satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Çi Ajans olarak E Ticaret Uzmanlık alanımız ve sizlere detaylı bilgi vererek yardımcı olmak için buradayız.

E Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret hizmetleri ile büyüme stratejileri

Online Perakendecilik uzun zamandır dijital olan her şeyle çok hızlı bir şekilde büyüyor. Gittikçe daha karmaşık hale geldiği düşünüldüğü için profesyonel yardım alınması yönünde mutabıkız. E Ticaret Platformları, kolay kullanımlı bir e ticaret web sitesi ve rekabetçi bir plan için hizmeti size yardımcı olacaktır. 

Çevrim içi uygulanabilir stratejiler ve tavsiyeler ile e ticaret planlamanız yapılmalıdır.

Dijital pazar çok büyüdüğü için sizler için titizlikle çalışan ve bu alanda sağlam referansları olan ajanslarla çalışmanızı öneririz.

 

e ticaret paketleri

E Ticaret Hizmetleri almak için bir ajansta nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle e ticaret danışmanlığı alacağınız veya sadece e ticaret sitesi yaptıracağınız kurumun bu alanda tecrübeli olması çok önemlidir. Çi Ajans olarak kayda değer miktarda e ticaret deneyimimiz ve başarımız bulunmaktadır. Sadece Türkiye içerisinde değil uluslararası e ticaret danışmanlığı hizmeti verdiğimiz için bizimle çalışan müşterilerimizin e ticaret alanında şansları bir tık daha yüksek diyebiliriz 🙂

Tabi ki bizimle çalışmadan bunu sizlere tam olarak anlatma şansımız bulunmuyor.

 

e ticaret hizmetleri

E Ticaret sitelerinize özel geliştirilmiş stratejileri kullanarak ve tabi deneyimlerimizden faydalanarak başarılı sonuçlar elde edeceğimiz bir seo hizmeti planı çıkartıyoruz. 

Bildiğiniz gibi google, yandex gibi arama motorlarında sıralamanız ne kadar yüksek ise başarılı satış yüzdeniz o kadar yükseliyor. Önemli olan hem marka değerlerinizi korumak hem de markanızı  en ulaşılabilir markalardan biri haline getirerek, ürünlerinizin benzersiz özelliklerini ön plana çıkartmak, bizlerde tam olarak bu işi yapıyoruz. Her ürününüzün ayrıca seo optimizasyonunun yapılması e ticaret sitenizi rakiplerinden bir kaç adım öne çıkartacaktır.

Her Adımda Titiz Projelendirme

E Ticaret Danışmanlığı aslına bakarsanız tek bir hizmet altında toplanmış birden fazla profesyonel hizmeti içerir. Bunların başında E Ticaret stratejinizi geliştirmek ve projelendirmek yer alır. Bunu dilerseniz sizinle beyin fırtınası yaparak, dilerseniz biz uzman arkadaşlarımızla gerçekleştirip size sunarız. Aksi durumlar için her zaman bir B planımız vardır. Oluşturduğumuz projelere sabit kalarak ilerler ve başarıya ulaşırız. Tabi ki bu noktada sizlere göndereceğimiz aylık düzenli analizler ve satış raporları sizlerinde aylık bazda iş performansımızı kolayca takip etmenizi sağlayacaktır.

E Ticaret Sitenizin Analiz Bilgileri ve Satışlarını İncelemek Elinizde

E Ticaret sitenizin etkinliğini online olarak veya geçmiş zamanlı izleyebileceğiniz, değerlendirebileceğiniz analiz araçları tarafımızdan kurulumu yapılarak sizlere teslim edilir. Tüm yönleri ile başarıya ulaşmanın tek yolu analizler ve ölçümlemelerdir. Bu noktada ekstra masraflardan sizleri kurtarmak ve yine iş ahlakı çerçevemizde gerekli kurulumları sizler için yapıyor ve nasıl kullanacağınız yönünde sizi bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda e ticaret sitenizin kolay kullanım ara yüzü teknoloji ile aranız olmasa bile sitenizi çok kolay yönetmenizi sağlayacaktır. Tabi ki size siteniz üzerinden detaylı anlatım yapacağımız mini bir video eğitimi de hazırlayacağız.

 

Hadi Başlayalım !

Ertelemeyin, siz erteledikçe hayallerinizde ki web tasarımınız sizden uzaklaşacak. Gün bugün! diyelim ve başlayalım. Aklınıza takılan konuları masaya yatırıp, derinlemesine konuşalım. Biz sektörel ihtiyaçlarınızı ve planlamanızı yaparken, siz de nasıl bir tasarımın hoşunuza gideceğinizi düşünün. Bir sinerji oluşturalım ve gurur duyacağınız web sitenizi en kısa sürede yayına alalım ! Dijital dünyada ki yerinizi emin adımlarla alın. Arkanızda her zaman destekçiniz olacak deneyimli ve becerikli bir ekip olacağını asla unutmayın. Sizin başarınız, bizim başarımızdır.

e ticaret hizmeti

E Ticaret Hizmetleri konusunda aklınıza takılan her sorunun cevabı bizde. İletişime geçerek sizi aydınlatmamızı sağlayabilirsiniz. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Sizi hiç konuda yormayacağız. Çi Ajans ile enerjiyi hissedeceksiniz. Müşterileriniz de e ticaret sitenizin enerjisini hissedecekler. Gurur duyacağımız projelere birlikte imza atalım ! Vakit kaybetmeyin, e ticaret sitenizi yaptırmak için ilk adımı atın gerisini bize bırakın.