Hizmetlerimiz & Dijital Çözümlerimiz

Uzmanlık alanlarımız, hizmetlerimizi oluşturur. Hizmetlerimiz başarılarımızı. 

İşlerimizin özgünlüğü ve zamanlaması bizler için çok önemlidir.  

Web Tasarım

Web tasarım alanında, dilerseniz basit ürün içerikli web sitesi olsun dilerseniz, e ticaret sitesi veya servis tanıtım sitesi olsun. Hepsi için aynı özeni gösteririz. Beyin fırtınasına bayılırız. Projeniz hakkında sizinle derinlemesine konuşarak birlikte hayal eder ve birlikte başarırırz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Seo hizmeti bizim en önemli hizmetlerimizden biri. Anahtar kelimelerinizi özenle seçeriz. Sektörel araştırmaları tamamlar ve size en uygun stratejiyi oluşturarak gözümüzü google'da yükseklere dikeriz. Vaad vermek yerine iş yaparız ve analizlerle işlerimizi ortaya koyarız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Müşterilerilerinize dokunan taraf; sosyal medya tarafıdır. Etkileşimlerinizin arttırılması. kurumsal kimliğinizin benimsetilmesi ve sevilen bir marka olmanızın anahtarlarından biridir. Grafik tasarım uzmanı arkadaşlarımız postlarınızı hazırlar. Sosyal medya uzmanlarımız etkileşim kurar.

Grafik Tasarım

Tamamen özgün ve doğadan ilham alınmış tasarımlar ile hem kurumsal kimlik çalışmaları hem de logo, kartvizit, broşür, banner tasarımı, sosyal medya görselleri gibi her alanda uzman ekibimiz ile sizlere gururla hizmet veriyoruz.

E Ticaret Hizmetleri

Dijital dünyada ki yerinizi almak ve e ticaret adımıyla gelirlerinizi arttırmak için buradayız. E ticaret sandığınız kadar zor değil. E Ticaret girişiminizin başarıya dönüşmesi için her aşamada yanınızdayız.

Hizmetlerimizle alakalı aklınıza takılan her türlü soruyu severek cevaplayacağız. Çabuk sıkılan bir ekip değiliz. Teknoloji size göre olmasa bile biz sizi teknoloji ile barıştırabiliriz.

  • SEO Hizmetleri
  • Aylık Seo analizleri ve raporlamaları
  • Piyasa rekabet analizleri ve anahtar kelime çalışmaları
  • Grafik Tasarım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Kurumsal Kimlik & Markalaşma

Hadi başlayalım !

Bizimle çalışmayı çok seveceksiniz. Dilerseniz hizmetlerimizi ayrı ayrı inceleyin… Web tasarımE Ticaret Hizmetleri ve E Ticaret Tasarımı, SEO Hizmeti, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Grafik Tasarım hizmetlerimiz ile sizlere tam destek veriyoruz. Aklınıza takılan soruları cevaplamakla işe başlayabiliriz.

Çi Ajans olarak verdiğimiz profesyonel hizmetleri, sizlerden aldığımız geri bildirimler sayesinde geliştiriyoruz. Her müşterimizden özellikle çalışma sonrası ve esnasında geri bildirimlerini alıyor, gelişim alanlarımızı belirliyoruz. Hiç bir müşterimizi veya işimizi geçici görmüyor, müşterilerimizle daimi çalışma ahlakı ile çalışıyoruz. 

Bize beğendiğiniz Web Tasarım veya E Ticaret tasarım örneklerini gönderebilir, hızı, seo açısından performansı ve diğer önemli konular hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Bizimle tek bir alanda çalıştığınızda dahi, ekibimiz her konuda size destek olmaya hazır olacaktır. İş ahlakımız samimiyet ve daimi çalışmayı gerektirir.

Muadil sayabileceğiniz ajanslarda olabileceği gibi; işleriniz asla yoğunluklar arasında kaybolmaz, aksine her müşterimize özel delege edilmiş, projenizin her aşamasıyla ilgilenen uzman bir arkadaşımız olacaktır.

Grafik Tasarım veya Sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunarken fikirlerinizi almaya bayılırız. Sarf kendi bildiğimizi okumak yerine, sizin hayallerinizle kendi deneyimimizi birleştirmeyi ve ortaya başarılı işler çıkartmayı hedefleriz.

Ailemizin bir parçası olmak istediğinizde, açık iletişime inandığımızı ve kendi fikirlerimizi de sizlere açıkça belirteceğiz . Tutmayacak bir proje için size asla tutacak demeyiz. Profesyonel olmanın bir kısmı gerçekçi olmak olsa da, önü açık bir çok projeye birlikte imza atabiliriz. 

Yeni proje başlangıçlarında özellikle dünya trendlerini takip ediyor ve kitlelerin eğilimlerine göre karar veriyoruz. 

Çok uluslu çalışıyor olmamızın bu konuda etkisi çok büyük ve tabi ki; asla ırkçı bir ekip değiliz.

Her hangi bir konuda problem yaşadığınızda; ilk kontakta çözüme kavuşturmaya inanırız. Çözüme kavuşmayan sorunların büyüyerek dağ gibi hem sizi hem bizi üzeceğine inanırız.

En önemli özelliklerimizden biri olan empati, müşterilerimiz daha bize ihtiyaçlarını aktarmadan, ihtiyaçlarının giderilmesine olanak sağlar.

Seo Hizmetine her zaman ayrı bir ilgimiz ve yeteneğimiz olduğunu belirtmek isteriz. Google gibi düşünebilmek ve bunu algoritmalara uygulamak, bu işin matematiğinin nasıl işlediğini hissetmek ve hissettirmek en büyük hazlarımızdan biridir.

Tam kadro olarak bütün hizmetlerimiz ve deneyimlerimizle yanınızda olacağımızı ve Çi Ajans’ın kurumunuzun bir parçası olarak sizinle devam edeceğinizi bilmenizi isteriz.

 

Hizmetlerimiz