Hakkımızda Çi Ajans

Bizler en son teknolojileri yakından takip etmeyi seven, Google algoritmalarının hayranı olan ve web tasarımın DNA sını kavramış bir ekibiz. 

Sanatımız için gerçek ve sarsılmaz bir tutkuya sahibiz, aynı zamanda kişisel olarak deneyimli web tasarımcılar, seo uzmanları, içerik yaratıcıları ve dijital uzmanlardan oluşan bir ekibiz. İşimiz kişisel düzeyde başlayan bir tutkudur bizim için ve kim olduğumuzun ve her gün ne yaptığımızın merkezinde yer alır. Tutkularımız bulaşıcıdır.

Ürün ve hizmetlerinin objektifinden müşterilerinin  markayı keşfetmesine ve takdir etmesine yardımcı olan tutkulu hikaye yapımcılarıyız.

En derin gerçeklerini ortaya çıkarmak için bir markanın en ince ayrıntılarına kadar inceler ve etkili iletişim yaratırız.

Müşterilerimizin işlerini bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olarak, süreçlerimizin her aşamasını analizler ile damgalarız.

Web tasarım, sosyal medya danışmanlığı, seo stratejileri, mesajın ve ortamın kitleye en önemli olduğu anı öngören, müşteri bağlantısını derinleştiren ve gerçekten duyarlı bir deneyim haline getiren, gelişen deneyimlere olan ihtiyacı anlıyoruz. 

İster web tasarım, ister seo hizmeti, ister e ticaret danışmanlığı yada sosyal medya danışmanlığı hizmeti alın. Her zaman aynı kalitede hizmet alacağınızı taahhüt ediyoruz. 

Aklınıza takılan her konuda rahatça iletişim kurabileceğiniz aynı sinerjide buluşacağınız sıcak bir ekibiz. 

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Web Tasarım Hizmeti

Hızlı, Teknolojik, Mobil uyumlu, ilk Seo optimizasyonu yapılmış aşık olacağınız tasarımlar. Dilediğiniz alanlarda sektöre uygun revizyon. Kolay yönetim paneli ve site arayüz kullanım videolu eğitimi.

Kurumsal Kimlik & Marka Çalışmaları

Kurumsal web tasarım, marka çalışmaları, uygulama geliştirme, kartvizit, broşür gibi bütün ekipmanların oluşturulması.

Seo Hizmeti

Aylık performans raporları, rakip analizleri, sektöre özel geliştirilmiş stratejik yöntemler. Google algoritmalarına göre alınan anlık aksiyonlar ve plan değişiklikleri.

E Ticaret Danışmanlığı

E Ticaret özel sektörel araştırmalar, uygun web tasarım planlanması, pazarlama stratejileri oluşturma. Dilediğiniz alanlarda sektöre uygun revizyon. Kolay yönetim paneli ve site arayüz kullanım videolu eğitimi.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın müşteri etkileşimini arttıracak yayınlar ve kampanyalar ile düzenli uzman içerik üreticileri tarafından paylaşımlar.

Grafik Tasarım

Web Tasarım ekibinin bir parçası olan grafik tasarım ekibi özgün ve dikkat çekici tasarımlar..

Deneyimlerimizden Gelen Stratejiler

Tamamen müşterilerimize özel, benzersiz olarak geliştirdiğimiz stratejilerimiz ve çift taraflı bakış açımız, titiz zamanlama ve planlama ahlakımız bizi her zaman başarıya götürmüştür.

İtibar kazanmak 10 yıl sürse de, yıkmak tam 5 dakika sürüyor. Bu yüzden her müşterimize özenle, nezaketle ve ilk işimiz gibi davranırız. Kurum kültürümüzün özünde başarı olmasının sebebi gösterdiğimiz özendir.

Bizim için yeni dünya demek, dijital dünyada yaşayan insanların dünyası demek. Bunun farkındalığı ile çalışıyoruz ve web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya danışmanlığı, e ticaret danışmanlığı ve seo hizmetimizi bu doğrultuda veriyoruz. Her zaman bir adım önde olmanız için gerekli aksiyonları alıyoruz çünkü biz çalışmayı seviyoruz. Adımızın dijital dünyada anılması ve başarılarımızla birlikte, müşterilerimizle aynı ekibin parçası olarak çoğalmak doğamızda var.


Felsefemiz

Uluslararası çalışıyoruz. Her yeni projeye benzersiz perspektifler getirmemizi sağlayan çok çeşitli yaşam tarzlarını ve kültürel geçmişleri kapsıyoruz. Deneyimlerimiz bunu felsefemiz haline getirmemizi sağladı. 

seo hizmeti

Büyük markalar veya küçük işletmeler, bizim için fark etmiyor. A’dan Z’ye kendi işimiz gibi sahiplenerek çalışırız ve firma kültürünüzü benimseriz. Eğer oluşmuş bir marka kültürünüz yoksa, hedef kitlenize göre; marka kültürünüzün oluşturulmasını sağlarız. Bunu görsel alanda ( web tasarım, e-ticaret tasarım, sosyal medya yönetimi veya grafik tasarım) müşterilerinize yansıtarak aynı duyguyu ve kültürü paylaşan bir kitleye sahip olmanıza yardımcı oluruz. Seo hizmeti dediğinizde zaman ise anahtar kelimelerimizi konuşturuyoruz.

Ve Fikirleriniz

Her alanda fikirleriniz bizim için çok önemli. Beyin fırtınasına açık, açık iletişime inanan ve çözümlerimizi ilk kontakta sağlamayı benimsemiş yapımız ile bugünün fikrini yada işini yarına bırakmayız.

Biliyoruz ki yeni ve çarpıcı  fikirlerin her zaman dışarıdan objektif bakan beyinlerden gelme olasılığı çok daha yüksektir. Firmanız için olması gereken parametreler ile fikirlerinizi masaya yatırırız ve üzerinde gerekirse saatlerimizi harcayabiliriz. Işık gördüğümüzde peşinden gider ve kaynağını buluruz. Aynı sinerjide buluşmak ve aynı ekibin parçası gibi çalışmak bizi her zaman motive etmiştir. 

Hadi Başlayalım !

Aklınızda ki sorular içinde boğulmak yerine, bizimle iletişime geçin. Sizi aydınlatalım ve projenizi hayata geçirelim. 

Bizim için önemli olan her şeyden önce insani değerler ve inançtır. Elimizden gelenin fazlasını yapmak için buradayız. Fiyatlarımız sizi üzecek fiyatlar olmayacaktır. Çünkü biz hak ederek kazanmaya inanırız.

web tasarım

Web Tasarım ve Seo Hizmetleri